Způsobů, jak si užít EuroTour Konopiště Open 2023 presented by Discmani ja nespočet. Z pohodlí vašeho obyváku, z diváckých zón rozesetých po zámeckém parku či přímo z hřiště. Je na vás, co si vyberete, vězte ale, že uděláme vše pro to, abyste si letošní Konopiště maximálně užili!

Sledování turnaje online

Poprvé v historii našeho turnaje budeme mít DGN live coverage! To znamená, že pokud jste subscriberem Disc Golf Network, můžete turnaj sledovat na webu https://www.discgolfnetwork.com. DGN bude mít první den kamery u feature card FPO (Tõugjas-Männiste, Turton, Allsalu, Moravcová) a ještě jednu kameru navíc u chase card nebo kdekoli, kde bude hrát někdo extra dobře. Stejný plán mají i pro 2. a třetí kolo. Přenos začne vždy v 8:30 našeho času. More Disc Golf budou také publikovat play-by-play videa z každého kola.

V MPO je plán úplně stejný. DGN bude natáčet a živě přenášet feature card (McBeth, Anttila, Semerád, Striegler) a bude mít ještě jednu kameru navíc u chase card, nebo kdekoli bude někdo hrát hodně dobře. Stejný plán je i pro 2. a třetí kolo. Přenos začne každý den v 15:30 našeho času. More Disc Golf budou každý den publikovat play-by-play videa.

Kromě toho samozřejmě doporučujeme sledovat UDisc Live: https://udisclive.com/live/konopiste2023, každé ráno kontrolovat úžasné fotky od Maritna Jaroš: https://www.facebook.com/CADGCZ/photos_albums, sosat Instagram @konopisteopen: https://www.instagram.com/konopisteopen/, sledovat naše rozhovory a krátká videa na YouTube kanálu proDiscgolf.cz: https://www.youtube.com/channel/UCFGXycufiPqryrXjtChxBCQ nebo sledovat PDGA EuroTour jak na Facebooku, tak na Instagramu.

Doufáme, že si turnaj zpovzdálí užijete jak jen to půjde. Nicméně věřte nám, není nic takového, jako sledování konopišťského klání na živo.

Sledování na místě

Středověký hrad tyčící se nad staletými stromy, zvlněnými stráněmi a čerstvě posečenými fairwayemi. Zvuk řetězů šířící se vzduchem. Chvíle ticha nasledována nenadálým aplausem, když 6násobný mistr světa v discgolfu zavěsí další dlouhatánský putt. Přijďte se podívat, bude to úžasné.

Když přijedete na Konopiště, zaparkujte na obrovksém hlavním konopišťském parkovišti zde. Když už tu budete, určitě se přijďte podívat do turnajového centra a vybrat si v pro shopu nějaký turnajový fundraiser disk. You can also pick up a Konopiště Open flyer and participate in a giveaway!

Vstup zdarma

Turnaj můžete v konopišťském parku sledovat úplně zdarma, nicméně diváci bez zakoupených VIP lístků se mohou zdržovat pouze v diváckých zónách vyznačených na mapce níže. Z nich lze sledovat jamku 1, green jamky číslo 2, jamku číslo 3, jamku číslo 4, jamku číslo 5, jamku číslo 6, green jamky číslo 9, jamku 10, jamku 11, green jamky 14, jamku 15, jamku 16, jamku 17 a jamku 18. Nebude ale možné sledovat hráče přímo z fairwayí. To je privilegium pro držitele VIP lístků, které lze stále nakoupit zde: https://www.discgolfscene.com/tournaments/VIP_Spectator_Tickets_ET_2_Konopi_t_Open_2023_presented_by_Discmania. Když budete turnaj sledovat, přepněte si prosím telefony do tichého režimu a nijak nevyrušujte hráče.

Nejlepší hráčky FPO budou začínat každý den v 8:35 z jamky číslo 1 a nejlepší hráči MPO v 15:35 z jamky číslo 1.

Prosíme nevyrušujte hráče s žádostmi o společné fotografie a podpisy před jejich koly ani během nich, můžete se jich zeptat poté, co zkontrolují své skóre po 18. jamce.

Držitelé VIP lístků

Pokud jste držitelem VIP lístku, můžete turnaj sledovat z první řady! Po příjezdu za námi přijďte do turnajového centra (je otevřené každý den od 10.00 do 19.00) a vyzvedněte si svůj VIP disk a visačku.

VIP mohou sledovat všechny skupiny přímo na fairwayích. Vždy je však potřeba dodržovat několik pravidel a nijak nenarušovat chod hry ani znepříjemňovat práci médiím. Pořadí na fairwayi bude vždy takovéto: hráči, caddy, média, scorekeepeři a crowdcontrol dobrovolníci, VIP. Držitelé Platinum lístků budou mít také přístup do VIP zóny u 18 jamky s nealkoholickými nápoji zdarma.

Nejlepší hráčky FPO budou začínat každý den v 8:35 z jamky číslo 1 a nejlepší hráči MPO v 15:35 z jamky číslo 1.

Prosíme nevyrušujte hráče s žádostmi o společné fotografie a podpisy před jejich koly ani během nich, můžete se jich zeptat poté, co zkontrolují své skóre po 18. jamce.

Ať už se rozhodnete sledovat turnaj jakýmkoli způsobem, pevně věříme, že si jej užijete jak jen to půjde!

4

Related Posts

Konopiště Open Instagram

{"error":{"message":"Error validating access token: Session has expired on Wednesday, 17-Jan-24 06:50:31 PST. The current time is Saturday, 20-Jul-24 09:58:55 PDT.","type":"OAuthException","code":190,"fbtrace_id":"ApeM3CfWvofzH1piq9mj0Rd"}}

Discgolf v České republice

Na konci roku 2010 nám do životů vstoupil discgolf. A my se okamžitě zamilovali. Vzali jsme si za cíl udělat z discgolfu příští český národní sport. V průběhu let jsme na to nezapomínali – postavili jsme přes 70 discgolfových hřišť, zorganizovali desítky turnajů a naučili házet tisíce discgolfistů. Očividným dalším krokem bylo dostat český discgolf do celosvětového povědomí pomocí velkého mezinárodního turnaje. Na scénu přichází Konopiště Open.

Organizátor

Hlavní partneři

Partneři