Fanoušci a diváci

Chcete vidět ten nejlepší discgolf naživo? Z první řady slyšet svištění driverů a jásat u nesmyslně dlouhých puttů?

16. až 18. června budete mít skvělou šanci. Na turnaj EuroTour Konopiště Open přijede evropská discgolfová elita. A dost možná také světová. V rozlehlém zámeckém parku Konopiště nebude o skvělou podívanou nouze a místa pro diváky bude spousta. Kromě náramné discgolfové podívané se můžete těšit také na nabitý doprovodný program, večerní hru na turnajovém hřišti (za poplatek 150 Kč za kolo) či Pro Shop proDiscgolf.cz s širokánskou nabídkou discgolfových disků i všelijakých turnajových suvenýrů.

Turnaj se bude hrát na 3 kola postupným startem od 16. do 18. června, nejlepší hráčky FPO budou startovat vždy v 8:35, nejlepší hráči MPO pak budou startovat vždy v 15:35. Přesný harmonogram je zde.

VIP lístky

Chcete-li EuroTour: Konopiště Open 2023 zažít skutečně z první řady, doporučujeme pořídit si VIP lístek. Zajistíte si tak možnost sledovat všechny flighty (včetně toho nejlepšího) přímo z hřiště z první řady, kdežto ostatní diváci se mohou pohybovat pouze po vyznačené cestě a prostorech. VIP lístky se prodávají ve dvou úrovních, Platinum a Gold. Přesné informace o nich jsou níže.

Lístek Platinum VIPLístek Gold VIPNeplatící diváci
VIP visačkaanoanone
Limitovaný Discmania Disk (s VIP potiskem) / při nákupu 14. června či později limitovaný Discmania Disk s fundraiser potiskemanoanone
Povolení sledovat všechny skupiny během turnaje přímo na hřištianoanone
Hraní na turnajovém hřišti večer po kolech zdarmaneomezenějednoune (za 150 Kč za kolo)
Meet & Greet s minimálně třemi top hráči (pátek 16.6. ve 20:00 v Hotelu Nová Myslivna)anonene
Přístup do všech VIP zón, vč. nealkoholického pitíanonene
Přístup do určených diváckých zónanoanoano

VIP lístky se prodávají od 30. března 2023 přes Disc Golf Scene zde.

Aktuální registrační listinu najdete zde. Mapka s vyznačenými prostory, kam se mohou pohybovat diváci bez VIP listků je vyznačena zde. Prostory jsme ještě rozšířili oproti původnímu plánu.