Dobrovolníci

Tak jako každý turnaj, závod či jiná sportovní nebo kulturní akce, ani EuroTour Konopiště Open 2023 se neobejde bez spousty zapálených organizátorů a dobrovolníků. 

V roce 2023 nepořádáme na Konopišti jen jeden, nýbrž hned dva turnaje, kterých se dohromady zúčastní přes 350 hráčů z celého světa. Oba turnaje se tentokrát odehrají na jednom hřišti (Franz Ferdinand) ve dvou různých termínech – amatérský 9. až 11.6. a profesionální EuroTour 16. až 18.6.. Tohle hřiště je však před prvním turnajem potřeba postavit a kompletně připravit a po druhém turnaji opět sklidit. Na hřišti je potřeba spottovat, usměrňovat diváky a kolemjdoucí, zapisovat skóre, a tak dále.

Práce je spousta a my proto potřebujeme pomoc vás. Nadšených discgolfistů, kteří touží poznat nejlepší discgolfisty z celého světa a nebojí se dát ruku k dílu. Skvělý zážitek, nezapomenutelná atmosféra, náležitá odměna a nevyčíslitelný vděk všech účastníků vás nemine. A podle předběžných informací by snad mohl dorazit i Paul McBeth!

Za fotografii děkujemea Martinu Jarošovi a České asociaci discgolfu

Během turnaje EuroTour (16.-18.6.) potřebujeme 30 až 40 dobrovolníků, přihlásit se můžete skrz tento formulář. Kromě toho ale budeme potřebovat pomoci i se stavbou hřiště před turnaji a s jejho sklizením po nich. Další informace ve formuláři v tlačítku níže.

Všichni dobrovolníci, kteří dají ruku k dílu, se mohou těšit na:

– možnost ubytování po dobu výpomoci (místa jsou omezená, je nutný spacák, polštář, v několika případech i stan),

– jedno teplé jídlo (v restauraci Nová Myslivna) denně,

– hráčský balíček + dobrovolnickou uniformu,

– nezapomenutelný zážitek a spoustu zkušeností.

Přihlašování dobrovolníků se uzavírá 30.4.2023.

Moc se na vás všechny těšíme! 🔥