A byl to opět krásný příběh. Perfektní teploty, akurátní vítr a trocha blesků, abychom to okořenili. Nicméně začněmě od začátku.

Po týdnech příprav bylo dočasné konopišťské hřiště dokončeno. Kolbiště bylo připraveno. A hráči dali jasně najevo, jak moc si jej zamilovali. Pozdější vítěz i vítězka – Niklas Anttila a Rachel Turton- byli ve vedení nebo velmi blízko od něj hned od prvního kola. Neustále měli na vědomí svůj cíl ašli si za ním stůj co stůj. Dokázali zahrát 3 solidní kola a to jim doneslo zlato. Anttila vyhrál s náskokem 8 hodů na druhého Daniela Davidssona a dalších 2 hodů na děleného třetího Jakuba Semeráda s Hjalmarem Fredrikssonem. Turton zvítězila o 3 hody před Sofie Björlycke a Kaidi Allsalu, které byly na děleném 2. místě.

Jak znovu zažít Konopiště Open 2023

Je nekolik možností. Zaprvé se můžete ponořit hluboko do statistik díky UDisc Live: https://udisclive.com/live/konopiste2023/1?d=FPO&t=scores. Zároveň byste ale měli prohlédnout tyto mediální výstupy.

Taky se určitě podívejte na fundraiser disky a trička, ještě nám na proDiscgolf.cz nějaké zbyly!

2

Related Posts

Konopiště Open Instagram

{"error":{"message":"Error validating access token: Session has expired on Wednesday, 17-Jan-24 06:50:31 PST. The current time is Friday, 21-Jun-24 04:10:07 PDT.","type":"OAuthException","code":190,"fbtrace_id":"AywgmDD6ug7ZO5uvDT9QBhb"}}

Discgolf v České republice

Na konci roku 2010 nám do životů vstoupil discgolf. A my se okamžitě zamilovali. Vzali jsme si za cíl udělat z discgolfu příští český národní sport. V průběhu let jsme na to nezapomínali – postavili jsme přes 70 discgolfových hřišť, zorganizovali desítky turnajů a naučili házet tisíce discgolfistů. Očividným dalším krokem bylo dostat český discgolf do celosvětového povědomí pomocí velkého mezinárodního turnaje. Na scénu přichází Konopiště Open.

Organizátor

Hlavní partneři

Partneři