Každý velký turnaj potřebuje obrovské množství podpory. Od státu, místních firem, výrobců disků, ale také od vás. Nadšenců. Discmaniaků. Sběratelů. Discgolfistů.

Pokaždé, když Konopiště Open připravujeme, snažíme se přijít pro vás s něčím novým. Něčím zajímavým. Letos jsme se rozhodli vzdát hold nádherčným českým hradům a zámkům. A vybrali jsme 3 nejikoničtější: Zámek Konopiště, Pražský hrad a Chateau Hostačov.

Každý z nich má svůj příběh a svou historii. Každý se pyšní jinou formou krásy. A je zhola nemožná vybrat ten nejhezčí. Naštěstí vy si vybírat nemusíte. Nebojte se koupit všechny tři.

Konopiště Castle 2023 Lux Vapor Paradigm

Zámek Konopiště asi nepotřebuje žádné dlouhé vysvětlování. Vy víte, proč tady je. Je nádherný. A jeho park je jedním z nejlepších míst pro discgolf na světě.

Prague Castle 2023 Chroma FD

Každý, kdo byl v Praze jistojistě viděl její dominantu – Pražský hrad. I my ji viděli a rozhodli se ji zvěčnit na tomhle fundraiser disku.

RIP Chateau Hostačov 2023 Lumen Enigma

Odpočívej v pokoji, Hostačove. DiscGolfPark Chateau Hostačov je/byl jedním z nejlepších pevných hřišť u nás. Dechberoucí, náročný a krásný. Bohužel má teď však nového majitele a my ze všech stran slyšíme informace o tom, že se bude rušit. Naposledy Hostačovu zamávejte koupí tohoto disku.

Exkluzivní disky v turnajovém pro shopu

Nebudeme je prodávat online. Jen na místě. Chtěli byste Konopiště Castle 2023 Swirly S-line FD, Prague Castle 2023 Metal Flake C-line MD3, RIP Chateau Hostačov Lux Vapor Link nebo Konopiště Mini Stamp Glow D-line P2? Tak přijeďte na Konopiště! Vyrobili jsme od každého jen 50 kusů.

0

Related Posts

Konopiště Open Instagram

{"error":{"message":"Error validating access token: Session has expired on Wednesday, 17-Jan-24 06:50:31 PST. The current time is Friday, 21-Jun-24 04:17:00 PDT.","type":"OAuthException","code":190,"fbtrace_id":"AadVaGQr3ahNkdOQoWVOrsC"}}

Discgolf v České republice

Na konci roku 2010 nám do životů vstoupil discgolf. A my se okamžitě zamilovali. Vzali jsme si za cíl udělat z discgolfu příští český národní sport. V průběhu let jsme na to nezapomínali – postavili jsme přes 70 discgolfových hřišť, zorganizovali desítky turnajů a naučili házet tisíce discgolfistů. Očividným dalším krokem bylo dostat český discgolf do celosvětového povědomí pomocí velkého mezinárodního turnaje. Na scénu přichází Konopiště Open.

Organizátor

Hlavní partneři

Partneři