Nadešel čas zjistit, kdo se cítí být na Konopiště připraven, a kdo ne. Pokud patříte do té první skupiny, rychle se zaregistrujte!

Registrace na hlavní turnaj EuroTour Konopiště Open 2023 začíná dnes (20. prosince) ve 20:00 zde: https://www.discgolfscene.com/tournaments/ET_2_Konopi_t_Open_2023/register. Každá fáze registrace trvá dva týdny a všechny fáze jsou založeny na aktuálním PDGA ratingu.

Registrace na Konopiště Amateur Open 2023 začíná zítra (21. prosince) ve 20:00 zde: https://www.discgolfscene.com/tournaments/Konopi_t_Amateur_Open_2023/register. Prosíme pozor -registrace na amatérský turnaj nemá žádné registrační fáze a bude probíhat metodou kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Více informací o turnaji EuroTour a amatérském turnaji najdete tady.

1

Related Posts

Discgolf v České republice

Na konci roku 2010 nám do životů vstoupil discgolf. A my se okamžitě zamilovali. Vzali jsme si za cíl udělat z discgolfu příští český národní sport. V průběhu let jsme na to nezapomínali – postavili jsme přes 70 discgolfových hřišť, zorganizovali desítky turnajů a naučili házet tisíce discgolfistů. Očividným dalším krokem bylo dostat český discgolf do celosvětového povědomí pomocí velkého mezinárodního turnaje. Na scénu přichází Konopiště Open.

Organizátor

Hlavní partneři

Partneři