Turnaj EuroTour

Dobře víme, jaké jméno si za ty roky turnaj Konopiště Open vybudoval u nás v České republice a ve světě. Každou chvíli slyšíme v podcastech a čteme v článcích, jak by si tu discgolfisté z celého světa jednou rádi zahráli. Když jsme tu v roce 2021 chystali Mistrovství Evropy v discgolfu, mělo jít o poslední konopišťský turnaj. Rozloučení, chcete-li. Ale nastal zvrat. Konopiště nás znovu okouzlilo a reakce účastníků byly tak nesmírně pozitivní, že jsme se rozhodli pokračovat. Konopiště Open se v roce 2023 vrátí jako turnaj PDGA EuroTour.

V červnu 2023 proto dostanou nejlepší hráči Evropy i světa další šanci poměřit svůj discgolfový um v pohádkové atmosféře konopišťského zámeckého parku. Staleté stromy, nízko-střižené fairwaye, šelest listí, svist disků a řinkot řetězů. Sen každého milovníka discgolfu.

Turnaj EuroTour proběhne v konopišťském zámeckém parku jako třídenní PDGA A turnaj s postupným startem od 16. do 18. června 2023. Kapacita je 172 hráčů, startovné je 160€ a registrace probíhá od 20.12.2022 na Disc Golf Scene.

Další informace pro hráče najdete zde.

Pokud si chcete zahrát turnaj na Konopišti, ale výkonnostně na EuroTour zatím nemáte, zahrajte si o týden dříve Konopiště Amateur Open.