Čekali jste a teď je to tady! Zařídit, aby si hráči i diváci Konopiště Open co možná nejvíce užili, je jednou z našich hlavních priorit a VIP lístky k tomu pomůžou jak u soutěžících, tak u pozorujících. VIP lístky se budou prodávat ve dvou variantách, Platinum VIP a Gold VIP, nějaký ten divácký zážitek si však užijí i neplatící pozorovatelé. Více informací v tabulce níže.

Lístek Platinum VIPLístek Gold VIPNeplatící diváci
VIP visačkaanoanone
Limitovaný Discmania Disk (s VIP potiskem)anoanone
Povolení sledovat všechny skupiny během turnaje přímo na hřištianoanone
Hraní na turnajovém hřišti večer po kolech zdarmaneomezenějednoune
Meet & Greet s minimálně třemi top hráči (přesné datum a čas bude upřesněno)anonene
Přístup do všech VIP zón, vč. nealkoholického pitíanonene
Přístup do určených diváckých zónanoanoano

VIP lístky si můžete pořídit přes Disc Golf Scene zde od 30. března do 30. dubna.

Nicméně nebojte, i v případě, že nechcete žádný VIP lístek budete moci Konopiště Open (s omezeními) sledovat úplně zdarma. Neplatící fanoušci budou mít přístup jednak na hlavní cestu v parku odkud je vidět většina jamek, a druhak do tří speciálních diváckých zón – mezi jamkou číslo 1 a 17, mezi jamkami 15 a 16 a za jamkou 18. Předběžná mapa je níže.

0

Related Posts

Konopiště Open Instagram

{"error":{"message":"Error validating access token: Session has expired on Wednesday, 17-Jan-24 06:50:31 PST. The current time is Saturday, 20-Apr-24 21:35:59 PDT.","type":"OAuthException","code":190,"fbtrace_id":"Ac_NOB782vzlseALzlxFrrl"}}

Discgolf v České republice

Na konci roku 2010 nám do životů vstoupil discgolf. A my se okamžitě zamilovali. Vzali jsme si za cíl udělat z discgolfu příští český národní sport. V průběhu let jsme na to nezapomínali – postavili jsme přes 70 discgolfových hřišť, zorganizovali desítky turnajů a naučili házet tisíce discgolfistů. Očividným dalším krokem bylo dostat český discgolf do celosvětového povědomí pomocí velkého mezinárodního turnaje. Na scénu přichází Konopiště Open.

Organizátor

Hlavní partneři

Partneři