Ať už hrajete discgolf deset let, nebo jste začali teprve letos, o turnaji Konopiště Open už jste nejspíš slyšeli. Touto akcí jsme před lety dostali český discgolf do světového hledáčku. Finy i Američany jsme naučili, že slovo Konopiště je synonymem pro discgolfovou pohádku. Turnaj v takhle překrásném zámeckém parku si totiž nikde jinde nezahrajete.

16.-18.6.2023 se Konopiště Open vrátí, tentokrát jako turnaj PDGA EuroTour s očekávanou účastí většiny evropské a části světové špičky. Kdo přesně se zaregistruje a na která slavná jména se můžete těšit se dozvíme po startu registrace (20. prosince).

Kromě profesionálního turnaje však připravujeme i spoustu discgolfu a radosti pro amatérské hráče od nás z ČR i z celé Evropy. Týden před EuroTour totiž na stejném hřišti proběhne turnaj Konopiště Amateur Open, na který se bude moci přihlásit úplně kdokoli. Registrace začne 21. prosince.

Odpovědi na většinu otázek, které si v tuto chvíli kladete, s nejvyšší pravděpodobností najdete na tomto webu. Ano, hledáme dobrovolníky, partnery i jakoukoli jinou pomoc. Informace o registračních fázích najdete v odkazech výše.

6

Related Posts

Konopiště Open Instagram

{"error":{"message":"Error validating access token: Session has expired on Wednesday, 17-Jan-24 06:50:31 PST. The current time is Saturday, 20-Apr-24 22:16:33 PDT.","type":"OAuthException","code":190,"fbtrace_id":"APAwoF5OlcQ4zkJCPmmuz2E"}}

Discgolf v České republice

Na konci roku 2010 nám do životů vstoupil discgolf. A my se okamžitě zamilovali. Vzali jsme si za cíl udělat z discgolfu příští český národní sport. V průběhu let jsme na to nezapomínali – postavili jsme přes 70 discgolfových hřišť, zorganizovali desítky turnajů a naučili házet tisíce discgolfistů. Očividným dalším krokem bylo dostat český discgolf do celosvětového povědomí pomocí velkého mezinárodního turnaje. Na scénu přichází Konopiště Open.

Organizátor

Hlavní partneři

Partneři