Žádná velká akce se neobejde bez početné armády dobrovolníků. A vzhledem k tomu, že discgolfový turnaj Konopiště Open takovou velkou akcí stoprocentně je, máme nejvyšší čas na tuto výzvu! Hledají se dobrovolnice a dobrovolníci!

V roce 2023 navíc nepořádáme na Konopišti jen jeden, nýbrž hned dva turnaje, kterých se dohromady zúčastní přes 350 hráčů z celého světa. Oba turnaje se tentokrát odehrají na jednom hřišti (Franz Ferdinand) ve dvou různých termínech – amatérský 9. až 11.6. a profesionální EuroTour 16. až 18.6.. Tohle hřiště je však před prvním turnajem potřeba postavit a kompletně připravit a po druhém turnaji opět sklidit. Na hřišti je potřeba spottovat, usměrňovat diváky a kolemjdoucí, zapisovat skóre, a tak dále.

Práce je spousta a my proto potřebujeme pomoc vás. Nadšených discgolfistů, kteří touží poznat nejlepší discgolfisty z celého světa a nebojí se přiložit ruku k dílu. Skvělý zážitek, nezapomenutelná atmosféra, náležitá odměna a nevyčíslitelný vděk všech účastníků vás nemine. A podle předběžných informací by měl dorazit i Paul McBeth!

Během turnaje EuroTour (16.-18.6.) potřebujeme zhruba 40 dobrovolníků, přihlásit se můžete skrz tento formulář. Kromě toho ale budeme potřebovat pomoci i se stavbou hřiště před turnaji a s jeho sklizením po nich. Další informace ve formuláři.

Všichni dobrovolníci, kteří dají ruku k dílu, se mohou těšit na:

  • možnost ubytování po dobu výpomoci (místa jsou omezená, je nutný spacák, polštář, v několika případech i stan),
  • jedno teplé jídlo (v restauraci Nová Myslivna) denně,
  • hráčský balíček + dobrovolnickou uniformu,
  • nezapomenutelný zážitek a spoustu zkušeností.

Přihlašování dobrovolníků se uzavírá 15.5.2023.

Moc se na vás všechny těšíme! 🔥

3

Related Posts

Konopiště Open Instagram

{"error":{"message":"Error validating access token: Session has expired on Wednesday, 17-Jan-24 06:50:31 PST. The current time is Thursday, 22-Feb-24 01:59:10 PST.","type":"OAuthException","code":190,"fbtrace_id":"As8TpP8tk08Fh1tVtdv1Psa"}}

Discgolf v České republice

Na konci roku 2010 nám do životů vstoupil discgolf. A my se okamžitě zamilovali. Vzali jsme si za cíl udělat z discgolfu příští český národní sport. V průběhu let jsme na to nezapomínali – postavili jsme přes 70 discgolfových hřišť, zorganizovali desítky turnajů a naučili házet tisíce discgolfistů. Očividným dalším krokem bylo dostat český discgolf do celosvětového povědomí pomocí velkého mezinárodního turnaje. Na scénu přichází Konopiště Open.

Organizátor

Hlavní partneři

Partneři